TERE, Mina olen Monika!

Olen copywriter, reklaamtekstide kirjutaja

Kui oled näinud mõnd filmi keskkoolinoortest, kus ühes kambas on populaarsed tüdrukud ja teises raamatukoid, siis … jah, mina olin (ilma piinlikkust tundmata!) selles viimati nimetatus. Olen alati head kirjasõna armastanud ja värske trükilõhn võtab mul siiani jalust nõrgaks.

Minu kirg kirjutamise vastu tärkas juba üsna noorena. Nautisin kooli ajal just erinevate tekstide (kirjandid, esseed jm) kirjutamist. Panustasin gümnaasiumis õppides ka koolilehte lugude kirjutamisega. Samuti sai minu tõsisem karjääritee just suures meediakontsernis (AS Ühinenud Ajalehed, mis on tänaseks liidetud Postimees Grupiga) töötades hoo sisse. Mitte küll ajakirjanikuna, vaid trükimeediasse reklaamilahenduste pakkumisega. 

See viis mind omakorda turundust õppima, kuna soovisin müügi- ja turunduspsühholoogiat paremini mõista. Tänu omandatud erialastele teadmistele ja üle 10-aastasele müügitöö kogemusele mõistan ka mõjustamise psühholoogiat, mida rakendan tekstide kirjutamisel. 

Olen vabakutselisena kirjutanud tekste erinevatesse turunduskanalitesse. Kasutan kirjutamisel tõestatud copywriting’u tehnikaid, mille olen omandanud erinevatel kursustel osaledes ja erialast kirjandust lugedes. Hea reklaamteksti kirjutamine nõuab aega, mida sul ei pruugi ettevõtjana olla. Usaldades tekstikirjutamise minu hoolde, saad pühenduda oma äri kasvatamisele. 

Sõnadest loomine on kunst, kus piiriks on ainult kujutlusvõime.